Profil

Vítejte na stránkách naší stavební společnosti BÖGL a KRÝSL, k.s..

Jsme dynamicky se rozvíjející nadnárodní stavební společnost se zaměřením především na mostní a silniční stavitelství. Dlouhodobě působíme v oblasti výroby prefabrikátů,  montáže ocelových konstrukcí a těžby kamene.

Naše společnost vznikla v roce 1993 spojením se silným zahraničním partnerem Max Bögl Bauunternehmung GmbH und CO KG.  Od samého počátku je hlavní strategií zavádění nových technologií a racionalizace organizačního a výrobního procesu. Díky tomu se nám za dobu našeho působení podařilo upevnit pozici v oboru, kterým je mostní a silniční stavitelství, kde dosahujeme těch nejlepších výsledků a referencí.


Kvalita a profesionální přístup pro nás znamená stoprocentní provedení všech požadavků ze strany zákazníka a proto se neustále vyvíjíme a zavádíme do praxe nové postupy, technologie a metody řízení. Jednou z hlavních myšlenek naší filosofie je zásadní a systematický přístup k péči o životní prostředí při realizaci všech našich projektů.

Naším cílemje zůstat i nadále žádaným a spolehlivým partnerem ve všech oblastech našeho profesního působení.

 

Omlouváme se za neúplnost údajů na našich webových stránkách, momentálně probíhá jejich rekonstrukce. Pro bližší informace použijte kterýkoliv kontakt ze sekce KONTAKTY.

 

Děkujeme za pochopení!